"צחוקים של נבחרי ציבור"

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

ישהו יכול להסביר לי מי מטעה את מנהיגנו לכוון תכניות הבידור השירה והצחוקים? הרי זה חייב להיות מישהו שלא חושב נכון ומאמין שככה הם מגיעים אלינו טוב יותר קרוב יותר ומובן יותר.
אני לא יודע מה איתכם ,אבל אותי זה מעליב שמנסים להגיע אלי ועוד לנסות לשכנע אותי מתוך תכנית של צחוקים, כי אני מאמין שמצבנו בארץ רחוק מאוד מלהיות מצחיק.
למה הם מתייצבים כולם בחדווה כזאת להיות חלק בבידור המוני, מה הם חושבים שזה עושה לדמותם?
למה הם לא מבקשים מאותו יועץ תקשורת, שמייעץ להם בהברקה טיפשית, ללכת לתכנית בידור "כי שם יגיעו אל יותר אנשים" שילך בעצמו להתבזות שם.
כשהם באים לשיר או להצחיק, הם עושים לעצמם נזק כי אנחנו לא רוצים ש"ירדו" אלינו , אנחנו מספיק "גבוהים" מבינים וראויים לכך שידברו אלינו בעברית צחה, בהגיון ובלי בדיחות, לדבר אלינו מתכנית בידור זו התנשאות זה להאמין שרק כך נבין. תנו לנו בבקשה כבוד כדי שנכבד אתכם.
העמידו בבקשה את תבונתנו במבחן, הסבירו לנו מה תעשו למעננו כשתיבחרו ואיך, לא כתשובות למנחה זחוח, ולא עם תיאורים ילדותיים על כמה ההוא מן המפלגה השנייה הוא טמבל טיפש וחדל אישים, זה לא מעניין אותנו ה"איש משם"
נסו אותנו , לא תאמינו כמה אנחנו מבינים כשמדברים אלינו ישר ובהגיון בלי לשיר את המסר או לעשות ממנו צחוקים,
כי אם אתם כבר ב"טיק טוק" מחר תמשיכו ל"אח הגדול" ,
תחשבו על בן גוריון או גולדה בגין או אשכול, מופיעים ב"מרוץ למיליון" ,או בתחרות "כוכב נולד" מצחיק?
אז זהו , ככה אתם נראים כשאתם מחליפים את דוכן הכנסת בטיק טוק של הילדים ואל תשירו בבקשה, כזמר מקצועי אני אומר לכם אתם לא טובים שם, אתם מזייפים!!! ולא רק בַּמוסיקה.
תגובות
כתיבת תגובה…

Simca BrooksYehoram Gaon
‏1 במרץ‏ ב-‏20:12‏ ·

כותרים נוספים

משולחנו של גאון

עזה

כשקראתי בעיתון את המשפט המגוחך ש"המחבל שירה בלוחם מג"ב הסגיר את עצמו לידי חמאס" הבנתי פתאום כמו בהארה , כמו בברק שמכה בך פתאום הבנתי

משולחנו של גאון

דולגו פיאט

כבר כשנשאל האטלט הצנוע הזה שובה הלב ארטיום דולגו-פיאט, כמה כסף הוא הולך להרוויח אחר הזכיה המדהימה הוא ענה "לא מעניין אותי כמה כסף ארוויח,

יהורם גאון

האתר הרשמי

Other languages