חיסונים

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

יש לי בקשה מאלה המסרבים להתחסן בכל הכבוד הראוי שישימו בבקשה על מצחם אות עליו יהיה כתוב זהירות!!! אני לא מחוסן!!! שנדע מי הם בהולכם ברחוב ונברח מהם בריצה. וזאת מן הטעם שאני מפחד מהם, וכמו שהם משתמשים בזכותם החוקית על גופם, אני מבקש לנצל את זכותי החוקית על גופי שלי כדי להישמר מהם, אני מפחד שידביקו אותי בזכות החוק שאומר ש"זכותו של הפרט להחליט על מעשיו ומאווייו בהתאם לבחירתו, ולכל אדם החרות מפני התערבות בגופו ללא הסכמתו", החוק נשמע טוב ראוי ונאור, אבל אני משוכנע שמנסחי החוק לא לקחו בחשבון (בעת שניסחו אותו) , אפשרות של קטסטרופה עולמית כמו מגיפה מדבקת בה האדם אינו לבדו במאבק וגופו בעל הזכויות הופך להיות חלק מרבים וזכויותיהם לחיות.זה מצב חרום בו זכויות אדם עלולות להיות לרועץ מקרה קלאסי בו חוקים מסוימים חייבים להתאים עצמם לסיטואציות חד פעמיות כלל עולמיות כמו מגיפה וחיסון, "זכותך על גופך" אומר החוק, אבל מה לעשות שגופך בעת מגיפה הקרוב לגופי במרכול , בבית הקפה , בגינה , בבית הספר, יכול להדביק אותי וגם להרוג, איפה זכותי ? לחיות.סרבן חיסון יקר, אנא השתמש בזכותך לא להתחסן ושב בבית אל תצא משם עד שתחלוף המגיפה כבד את זכותי המבקשת להשאר בריא. חוקים נוצרים כאמצעי עזר לשיפור החיים כדי לעשותם תקינים וראויים יותר, חוק הוא כלי, לא תכלית ואם החוק הופך תכלית , הוא מאבד את מהותו ,והוא הופך בימי מגיפה ממשהו שמסייע לבני האנוש לחיות , לסתם נטל שיכול לגרום למותם.

2אירית חודורוב ואחד נוסף

כותרים נוספים

משולחנו של גאון

אורי זוהר

התחלתי להעריץ את אורי זוהר, עוד מימי בית הספר, כשלהקת הנח'ל האגדית הייתה מגיעה מדי פעם להופעה באולם ימק'א שבירושלים ולא היה אז מצחיק ממנו!

כללי

בלבלה

גילוי נאות התחסנתי שלוש פעמים ואני הולך להתחסן בפעם הרביעית כי זה נכון ויעיל וכי זה מה שאומרים לי בעלי המקצוע,,,אבל…איך אפשר לבוא בטענות אל

יהורם גאון

האתר הרשמי

Other languages